Ödeme Bilgileri

Havale-eft , kapıda nakit ödeme, öde al sanal pos uygulaması ile telefon üzerinden kartla ödeme ve web sitesi üzerinden tüm kredi kartları Iyzico güvencesi ile ödeme yapabilirsiniz.

Tüm kredi kartları ile vade farkı yansıtılarak taksit yapabilirsiniz.

Havale-Eft Bilgileri

Havele-eft işlemi gerçekleştirildikten sonra daha hızlı sonuç sağlanması için letafetgumus@gmail.com adresine ürün ismini ve ödeme yapılan ismi yazarak mail atmanızı rica ediyoruz.

İban Numarası: TR84 0006 7010 0000 0052 4492 99

Adem Demirci

Yapıkredi

Teslimat ve Kargo

Saat 12:00’e kadar site üzerinden vereceğiniz siparişlerde stokta olan ürünler aynı gün, ön sipariş olarak alınan ürünler ortalama 7 iş günü içinde kargoya verilir.

Sipariş verirken not bölümünde şubeden ya da mağazadan teslim almak istiyorum şeklinde belirtildiği takdirde adrese en yakın kargo şubesine ya da Maltepe Piazza AVM’de bulunan mağazamızdan belirtilen tarihte teslim alabilirsiniz.

PTT kargo ile gönderim sağlanmaktadır. 15o lira ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kampanya dönemlerinde kargo kampanyası değişkenlik gösterebilir.

Kargonuzu teslim alırken ürün paketini kontrol edip teslim alınız. Kontrol sırasında hasar olduğunu fark ederseniz kargo görevlisine belirtip Hasar Tespit Tutanağı hazırlayınız ve tutanakla beraber ürünü teslim ediniz.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerindeki siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

İade ve Değişim

Kişiye özel ürünlerde (isim kolye , bileklik vb) ya da ölçü, renk, yazı yazılan ürünlerde değişim ve iade bulunmamaktadır.

Web sitemiz üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde 14 gün içerisinde iade ve değişme hakkı bulunmaktadır.

İade talebinizi letafetgumus@gmail.com üzerinden bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

İade edilen ürün Mesafeli Satış Sözleşmesine uygun olarak kullanılmamış, hasar görmemiş ve değişikliğe uğramamış olması gerekmektedir. Aksi durumda ürünün iadesi kabul edilmeyerek karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

Ürün iade edilirken gönderildiği gibi kutusu, mendili ve faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

İade ve değişim süreci gönderim süreci öncesi firmaya atılan mail ile başlayıp ürünün firmaya ulaşıp incelenip dönüş yapması (iletişim, yeni gönderim ya da ödeme ) ile sonuçlanmaktadır